PiR

W pierwszych dniach kwietnia 2017 r. RSM Poland sfinalizowała zakup udziałów Grupy Doradczo-Księgowej Poncyljusz i Radź, jako kolejny etap dynamicznego rozwoju marki RSM w Polsce.

RSM Poland jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, obsługując przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne aktywnie działające w otoczeniu międzynarodowym. RSM Poland jest członkiem RSM, 6. co do wielkości sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada ponad 800 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 41.000 specjalistów na świecie.

Grupa Doradczo-Księgowa Poncyljusz i Radź została zarejestrowana w 1989 roku jako 946 podmiot na liście prywatnych spółek. Odrodzony wolny rynek w Polsce potrzebował profesjonalnych usług księgowych, dlatego w lutym 1990 r. Krystyna Poncyljusz i Piotr Radź otworzyli wspólne biuro rachunkowe, co stanowiło faktyczny początek działalności firmy.

Kolejne lata po transformacji gospodarczej przyniosły głębokie zmiany na rynku usług. Popyt na obsługę rachunkową przedsiębiorstw nieustannie wzrastał, co przełożyło się na dynamiczny rozwój kancelarii Poncyljusz i Radź. Ofertę rozszerzano i dopasowywano do potrzeb Klientów. 

Z czasem doradztwo i kancelaria rachunkowa zostały rozdzielone, a cały biurowiec przy ul. Lutnianej w Szczecinie stał się siedzibą firmy.

Po tym, jak firma stała się jednym z największych podmiotów na rynku outsourcingu usług księgowych w regionie zachodniopomorskim, z ponad 27-letnim doświadczeniem, RSM Poland zdecydował się ją przejąć.

Obecnie, w szczecińskim oddziale RSM Poland, zatrudniamy ponad 70 specjalistów w dziedzinie księgowości, doradztwa podatkowego, kadr i płac. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje oraz wieloletnią praktykę. Obsługujemy blisko 250 przedsiębiorstw, które prowadzą działalność zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Nasza nowa siedziba znajduje się w Kosmos Art & Business Center przy al. Wojska Polskiego 8.

Z najwyższą starannością zaopiekujemy się Państwa sprawami! Zapraszamy do kontaktu.