Zapoznaj się z profilem działalności naszej firmy oraz wymaganiami, jakie stawiamy kandydatom do pracy w Grupie Doradczo-Księgowej Poncyljusz i Radź. W naszej firmie zdobędziesz praktykę, doświadczenie, rozwiniesz umiejętności z pełnego obszaru księgowości: od dokumentacji po bilans. Masz pewność, że nie będziesz stać w miejscu.                  


 

KONTAKT                       

j.sikorska@poczta.debet.pl

+48 91 423-20-41 wew. 151

+48 662-010-929
sikorska2
Joanna Sikorska

HR Business Partner

 

Ścieżka kariery

 • Szukasz ciekawej pracy, w której chcesz realizować określoną ścieżkę kariery? Dobrze trafiłeś!
 • Umożliwiamy naszym pracownikom realizację celów na kolejnych etapach kariery – od praktyki i stażu, przez szkolenia doskonalące po awans zawodowy.
 • Realizując u nas ścieżkę kariery, zdobędziesz certyfikaty SKwP (Stowarzyszenie Księgowych w Polsce).
 • Nasza firma ciągle rozwija się i otwiera na nowe możliwości – rozwijamy się razem z Tobą.

Rozwój

 • Inwestujemy w naszych pracowników: zapewniamy szkolenia, kursy językowe, wspieramy doskonalenie umiejętności twardych oraz miękkich.
 • Zapewniamy dostęp do fachowej literatury i najnowszych publikacji.
 • Pracujemy na najlepszym oprogramowaniu firmy Comarch OPTIMA, rozwijamy infrastrukturę technologiczną.
 • Zapewniamy wsparcie najbardziej doświadczonych ekspertów z branży.

Zespół

 • Jeśli szukasz zgranego zespołu, którego członkowie pracują na wspólny sukces i wspierają się wzajemnie – to miejsce dla Ciebie.
 • Nasz zespół to ludzie z pasją, ambitni i chcący rozwijać się zawodowo.
 • Dbamy o przyjazną atmosferę i dobry humor.

Przebieg procesu:

 1. Zapoznaj się z ofertą i upewnij się, że praca jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami i ambicjami zawodowymi.
 2. Przygotuj dokumenty aplikacyjne, czyli CV oraz list motywacyjny.
 3. Poczekaj na kontakt z naszej strony – umówimy spotkanie w siedzibie naszej firmy.
 4. Przyjdź na spotkanie – ocenimy Twoje kompetencje i wymagane umiejętności (jak wiedza na temat przepisów, znajomość arkusza kalkulacyjnego i znajomość języków obcych- jeśli stanowisko tego wymaga).
 5. Po pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej zaprosimy Cię na rozmowę z kierownikiem działu, do którego aplikujesz.
 6. Po każdym etapie rekrutacji otrzymasz od nas informację (bez względu na wynik).

Chcesz odnaleźć się na rynku pracy, nabyć niezbędnego doświadczenia, poznać specyfikę zawodu księgowego lub kadrowo-płacowego, zgłębić wiedzę praktyczną? Zgłoś się na 3-miesięczne praktyki / staże. Pod okiem świetnych specjalistów, prowadzących pełną księgowość średnich i dużych przedsiębiorstw nabierzesz bezcennego doświadczenia i zbudujesz solidy fundament pod przyszłą karierę zawodową. Grafik praktyk dostosujemy do Twoich zajęć.
Wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny. Na praktykę może skierować Cię uczelnia, akademickie biuro karier lub możesz samodzielnie wysłać swoje zgłoszenie.
Poczekaj na kontakt z naszej strony – umówimy spotkanie w naszym biurze.
Przyjdź na rozmowę – porozmawiamy o Twojej motywacji i celach, jakie chcesz zrealizować.

Wielu naszych stażystów znalazło u nas zatrudnienie po zakończeniu praktyk. Do najlepszych, dla których nie mieliśmy w danym momencie stanowiska pracy, zgłaszamy się w pierwszej kolejności, gdy tylko prowadzimy rekrutację.

Przyjdź do nas i przekonaj się, jak pracują profesjonaliści.

 

Pracuję w Poncyljuszu!

Marcin Raszka, kierownik zespołu księgowego:

Marcin_PiRJestem magistrem ekonomii o specjalności rachunkowość i finanse. Karierę zawodową rozpocząłem jako doradca klienta ds. kredytów hipotecznych. Po ponad dwóch latach zdecydowałem się jednak zmienić zawód i zostałem księgowym.

Rozpoczynałem od stanowiska młodszy księgowy w ówczesnej firmie, działającej jeszcze pod szyldem „Poncyljusz i Radź” następnie księgowy, starszy księgowy, by w efekcie zostać kierownikiem zespołu księgowego. W tym czasie zdobyłem bezcenną wiedzę oraz nauczyłem się od strony praktycznej prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych i handlowych, często z kapitałem zagranicznym.

 

 

 

 

Anna Maj, kierownik zespołu księgowego

IMG_0259Swoją karierę zaczęłam jeszcze jako studentka ostatniego roku. Początkowo pracowałam na umowę- zlecenie. Jako, że byłam tuż przed obroną moim głównym celem było zdobycie niezbędnej praktyki.

Właśnie wtedy przekonałam się jak bardzo teoria, której uczono mnie na studiach odbiega od rzeczywistej pracy na stanowisku księgowej. Po obronie dyplomu, w styczniu 1999 roku firma zaproponowała mi stałą współpracę. Już w 2004 roku zostałam kierownikiem i zarządzałam malutkim, 3 osobowym zespołem.

Aktualnie mój zespół to 7 księgowych. Prowadzimy różnorodne spółki, dzięki czemu codziennie mamy możliwość spotykać się z nowymi wyzwaniami. Moja praca pochłania mi dużo czasu, ale daje ogromną satysfakcję zawodową. Świetnie realizuję się również jako kierownik obserwując jak codziennie moi pracownicy się rozwijają.

 • rekrutacja_O6EG7E0

* Wymagane pola

Acceptable file types: doc,docx,pdf,txt,gif,jpg,jpeg,png.
Maximum file size: 1mb.